İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

İHA'ya bir ödül de Moon Life Dergisi'nden

İHA'ya bir ödül de Moon Life Dergisi'nden
İHA'ya bir ödül de Moon Life Dergisi'nden

Bu yıl ikincisi düzenlenen Moon Life Dergisi’nin ödül töreninde ‘en iyi haber ajansı’ ödülünün sahibi İhlas Haber Ajansı oldu.

Sanat, spor, siyaset, müzik ve iş dünyasının en iyilerinin seçildiği Moon Life Dergisi'nin ödül töreni birçok ünlü ismi bir araya getirdi. Maslak Steigenberger Hotel'de gerçekleşen sunuculuğunu Özlem Yıldız yaptığı gecede Yılın en iyi haber ajansı ödülünü İhlas Haber Ajansı (İHA)adına, İHA Reklam Koordinatörü Mehmet Tekin aldı.
Alanında en iyi isimlerin ödül aldığı törende, İstanbul Eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu Yaşam boyu Onur Ödülü'nü, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu Spora Destek ve Proje Ödülü'nü, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak En İyi Belediye Başkanı Ödülü'nü, Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler ile anneleri Necla Uygur En İyi Tiyatro Müzikali Ödülü'nü, Gülben Ergen En İyi Sosyal Sorumluluk Ödülü, Hande Yener Yılın En İyi Türk Pop Müziği Kadın Sanatçısı Ödülü'nü, Berksan En İyi Türk Pop Müziği Erkek Sanatçısı Ödülü'nü, Serdar Gökhan Meslek Yaşam Onur Ödülü'nü, Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncusu Uğur Güneş En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü'nü, Gül Cebeci En İyi Yatırımcı İş Kadını Ödülü'nü aldılar.
Usta Oyuncu Nejat Uygur'un vefatından sonra ilk kez böyle bir geceye katılan Necla Uygur'un heyecanlı ve duygusal anlar yaşadığı gözlemlendi.


ÖDÜLLER GENÇLERİN FİKİRLERİ İLE SAHİPLERİNİ BULUYOR
Moon Life Dergisi'nin Sahibi Alper Alp geceye dair yaptığı değerlendirmesinde, bu yıl ikincisini yaptıkları ödül törenine yoğun bir tempo ile hazırlandıklarını, ödülleri verecekleri kişileri seçerken genelde üniversitelerdeki gençlerden yardım aldıklarını ifade etti. Alp, ‘'Hangi kategoride hangi ismin daha iyi olduğu konusunda gençlerimizin fikirlerine başvuruyoruz'' dedi.


SPORA KATKI ÖDÜLÜ BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ'NİN
Spora sağladığı katkılar ile ödül sahibi olan isimlerden biri olan Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, göreve geldikleri günden bu yana birçok alanda yatırım yaptıklarını ifade etti: ‘'Gençlerimize sağlam kafa sağlam vücutta bulunur mantığı içinde hareket edebilmeleri için spora fazlaca yatırım yaptık. İlçemizde o zamana kadar hiçbir okulun bahçesinde kapalı spor salonu yoktu. Şimdi ise yarısını bizim yarısını İstanbul Büyükşehir Belediye'sinin yaptığı 20'yi aşkın okulda kapalı spor salonu var''. Develioğlu, parklarda bulunan spor aletlerini de ilk olarak kendilerinin gerçekleştirdiğini dile getirdi.
İnsanların spor yapabilmesi için pek çok tesisi yaptıklarını, sporcu sayısını arttırdıklarını, kulüplere maddi ve manevi destekte bulunduklarını söyleyen Develioğlu, okullara desteklerde bulunarak ilkokul 4. Sınıf öğrencilerinin beden derslerini havuzlara yaptırmaya karar verdiklerini, böylece çocukların hem yüzme öğrendiklerini hem de spor alışkanlığı elde ettiklerini ifade etti.
Spora alışan çocukların kötü alışkanlıklardan uzak durduğunu bildiğimizden bu uygulamaları gerçekleştiriyoruz diyen Develioğlu, bu çalışmaların karşılığı olarak böyle bir gecede ödül almaktan mutlu olduğunu söyledi.
 

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.