İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

İndirim için girdiği mağazada soyuldu

İndirim için girdiği mağazada soyuldu
İndirim için girdiği mağazada soyuldu

Antalya'nın Manavgat İlçesinde sezon sonu indirim yaparak, ayakkabıların fiyatını 10 TL 'ye düşüren iş yerinde müşterilerin çantaları çalındı. Hırsızlık anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Olay önceki gün öğle saatlerinde meydana geldi. Sezon sonu indirimi yapan ve ayakkabı fiyatlarını 10 TL'ye düşüren işyerine girin bebek arabalı iki kadın hırsızlar tarafından soyuldu.
 
Ellerinde bebek arabası ile işyerine giren ve kısa bir süreliğine bebek arabasını bırakıp ayakkabılara bakmak için birkaç adım atan kadınların bu durumunu farkeden biri erkek iki kişi, bebek arabasına takılı çantayı alıp hızla işyerinden ayrıldı. Kalabalık sebebiyle hırsızlığın farkına varamayan çanta sahibi işlyerinden çıktıntan sonra çantasının olmadığını farkedip işyerine eri döndü. Mağdur kadınların şikayeti üzerine incelenen güvenlik kameraları görüntüleri polise teslim edildi. 


İşyeri sahibi Adnan Bulut, indiri sebebiyle zaman zaman izdiham yaşanan mağazada yaşanan hırsızlığın kendilerini son derece üzdüğüün ancak güvenlik kamerası görüntülerinin polise teslim edildiğini, eşgalleri belli olan hırsızlık zanlılarının yakalanmasını beklediklerini söyledi.

ARİF KAPLAN -ANTALYA

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.