İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

İnstagramda ilk defa korku dizisi çekildi

İnstagramda ilk defa korku dizisi çekildi
İnstagramda ilk defa korku dizisi çekildi

İnstagram bilindiği gibi dünyada neredeyse herkesin kullandığı sosyal medya aracı ve buradan tüm dünya ya açılan kapı olarak nitelendiriliyor.

İnstagram da gün geçtikçe birçok bilgi paylaşımı yapılırken bunun en önemlilerinden birisi Türkiye de oluyor ve İnstagram da ilk defa 10 bölümlük bir korku filmi çekiliyor. Film şubat ayında instagram da yayınlanacak. Film de ise sektörde başarılı şekilde ilerleyen oyuncu Gizem Nur Doğa olacak.

Oyuncu Gizem Nur Doğa kendisini şu şekilde anlatıyor; “Oyunculuk ve dans isteğim 7 yaşında başladı hedeflerimi tek tek sıralamıştım. Tek bir çizgi vardı ilerlemek, başarmak ve beklediğim ilk gün geldi. 2017 yılında sevgili Berzah'ın Git isimli şarkısı için klip teklifi aldım ve oynadım. Ardından yönetmen Adem Uğur'un üstlendiği Zohak film'de harika bir rol teklifi geldi derken Kalpten gerdanlık ve Elim sende filmi içinde ayrıca teklif gelerek hepsini arka arkaya kabul ettim. Sonrasında katıldığım tv programları Herşey Dahil, Tv Em, Yaşam Tv ve Show Haber derken İlerlediğimin farkına vardım. Çünkü hedeflerim vardı. Sosyal aktiviteler arasında dans yapmayı çok seviyorum, eğitimlerimin hepsini tamamladım. Şimdi tek hedefim iyi bir oyuncu, sunucu, model, dansçı hepsini kapsayan başarılı bir sanatçı olmak.”

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.