İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Kadın kavgasında diş hekimi bıçaklandı

Kadın kavgasında diş hekimi bıçaklandı
Kadın kavgasında diş hekimi bıçaklandı

Konya'da kadın meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen bıçaklı sopalı kavgada, diş hekimi olduğu öğrenilen bir kişi bıçaklanarak, biri sağlık görevlisi iki kişi de darp edilerek yaralandı.

AHMET ATAŞ/KONYA

Olay, saat 01.30'da merkez Selçuklu ilçesi Kule Caddesi Emniyet kavşağında meydana geldi. İddiaya göre, Kırıkkale'de diş hekimi olarak görev yapan M.Ü.(35) ile Konya'da sağlık görevlisi olarak çalışan M.T. arasında hemşirelik yapan bir kadın yüzünden husumet başladı. Diş hekimi M.Ü. bir süre önce sevgilisi olduğu hemşirenin sağlık görevlisi M.T. ile çıkmaya başladığını öğrenince bu durumu kabullenemedi.

Diş hekimi M.Ü.'nün, eski sevgilisini zaman zaman telefonla aramaya başlaması sağlık görevlisi M.T. ile karşıya karşıya gelmesine neden oldu. M.T, cep telefonuyla aradığı diş hekimi M.Ü. ile telefonda tartıştı. Diş hekimi, tartışma sırasında kendisine ağır sözler sarfettiği öne sürülen M.T'ye, "Bana küfür etme yoksa gelirim oraya" diye konuşunca ikili arasındaki tartışma alevlendi. Sağlık görevlisi M.T.'nin, "Çık gel buraya" demesi üzerine ikili Kule Site önünde buluşmak için randevulaştıktan sonra telefonu kapattı.

Otomobiline binen diş hekimi, Ankara'da bulunan arkadaşı L.Ç.'yi(38) de yanına alarak Konya'ya geldi. Sağlık görevlisi de yanına arkadaşı M.O.'yu alarak belirtilen adrese gitti. Burada karşı karşıya gelen iki grup arasında yine küfürleşme başlayınca bir anda kavga çıktı. Birbirlerini darp etmeye başlayan şahıslardan diş hekimi M.Ü., M.O.. tarafından karnından bıçaklandı, arkadaşı L.Ç. de başına aldığı sopa darbesiyle yaralandı. Çıkan kavgada sağlık görevlisi M.T.'nin de aldığı darbe sonucu burnu kırıldı. Polisin müdahale etmesiyle kavga son bulurken, olayda kullanılan bıçak ve sopalara el konuldu.

Bıçaklanan diş hekimi ile arkadaşı L.Ç. ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Diş hekiminin ambulanstan inişi sırasında sedyeden kalkarak, "Rezil olduk çekmeyin" diyerek gülmesi dikkat çekti. Sağlık görevlisi M.T. de özel bir hastaneye kaldırıldıktan sonra aynı hastaneye sevk edildi. Başından yaralanan L.Ç. ise tedavisinin ardından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Yapılan muayenede olaya karışan yaralı diş hekimi ve diğer şahısların alkollü olduğu belirlenirken, olayla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.