İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

"Kaka bile yedek kalır"

"Kaka bile yedek kalır"

Yabancı sınırlaması yüzünden Fenerbahçe'de sürekli rotasyon yaşandığını belirten sambacı: Burada Kaka bile yedek kalabilir!

Andre Santos, Brezilya basınına çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Santos, Brezilya Milli Takımı'nda oynamasına rağmen yedek kalmasının kimseyi şaşırtmaması gerektiğini, Fenerbahçe'de herkesin aynı tehlike ile karşı karşıya olduğunu ifade etti. Sambacı, "Türkiye'de yabancı sınırlaması var. İlk 11'de sadece 6 yabancı oynayabiliyor, 2'si ise yedek kulübesinde oturuyor. O yüzden sürekli bir rotasyonla karşı karşıyayız. Kaka bile gelse yedek kalabilir" dedi.

 

Resmi teklif almadım

 

Teknik direktör Aykut Kocaman'la hiçbir sorununun olmadığının altını çizen Santos, "İşi hiç kolay değil. Takımda birçok yıldız futbolcu var; bunların hepsini aynı anda idare etmek zor. Ligdeki rakiplerimiz ise çok sert. Ancak şampiyonluk yarışında sonuna kadar olacağız" diye konuştu. Santos, transfer teklifleri alıp almadığıyla ilgili olarak ise şu açıklamayı yaptı: "Şu ana kadar kulübüme gelen resmi bir teklif yok.Menajerler bazında girişimler oluyor. Bunlar da gayet doğal."

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.