İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Koca katili Çilem'in tişörtündeki mesaj

Koca katili Çilem'in tişörtündeki mesaj
Koca katili Çilem'in tişörtündeki mesaj

Adana'da eşini tabancayla öldüren Çilem Karabulut'un İngilizce yazılı "Sevgili mazi, verdiğin tüm dersler için teşekkürler" yazılı tişört giymesi dikkatlerden kaçmadı.

Edinilen bilgiye göre, 8 Temmuz 2015 günü saat 16.30 sıralarında Seyhan ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi'nde meydana gelen olayda Çilem Karabulut (28) 2.5 yıl önce evlendiği ve bir kızının babası Hasan Karabulut'u öldürdükten sonra teslim olmuştu.  

Çilem Karabulut polise ifade verdikten sonra adliyeye sevk edildi. Karabulut'un üzerindeki İngilizce yazılı "Sevgili mazi, verdiğin tüm dersler için teşekkürler" yazılı tişört dikkatlerden kaçmadı.

Karabulut adliyeye götürülmeden önce sağlık kontrolünden geçirilmek üzere adli tıp birimine getirildi. Karabulut burada basın mensuplarının "Kocanı neden öldürdün?" sorusu karşısında işlem tamam anlamına gelen iki elinin baş parmaklarını kaldırarak tepki gösterdi. Daha sonra ise "Namusum için öldürdüm" diyen Karabulut, "Hep kadınlar ölmesin, biraz da erkekler ölsün" dedi. Çilem Karabulut, kan örneği alındıktan sonra adliyeye götürüldü.

FATİK KEÇE-SERKAN ÇETİNKAYA  

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.