İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Lise öğrencisi okulunun 3 katından düştü

Lise öğrencisi okulunun 3 katından düştü
Lise öğrencisi okulunun 3 katından düştü

Üsküdar Anadolu İmam Hatip ve İmam Hatip Lisesi'nde okuyan bir kız öğrenci, 3. kattan beton zemine düştü. Hastaneye kaldırılan öğrenci tedavi altına alınırken, bazı öğrenciler gözyaşlarına boğuldu.

HAKKI ÖZ/İSTANBUL

Üsküdar Anadolu İmam Hatip ve İmam Hatip Lisesi öğrencisi 17 yaşındaki Şeyma Ö., 3. katın penceresinden aşağı düştü. Beton zemine çakılan öğrenci, yaralanırken, arkadaşları büyük korku ve panik yaşadı. Okula gelen sağlık görevlileri tarafından ilk müdahalesi yapılan yaralı öğrenci, daha sonra Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olay yerine gelen polis ekipleri inceleme yapmak için okula girerken, okulda görevli bir öğretmen ise basın mensuplarına, "Kazaydı" demekle yetindi. Basın mensuplarının okula girmesine ise izin verilmedi. Olayı haber alan öğrenci velileri de hemen okula koştu. Çocuklarını okuldan alan bazı veliler açıklama yapmaktan kaçındı. Okuldan çıkan bazı öğrenciler ise gözyaşlarına boğuldu. Çocuğunu almak için okula gelen bir veli, "Kızım annesini aramış, 'gelip beni okuldan alın' diye. Ne olduğunu tam olarak bilmiyorum' dedi.


Kızını aldıktan sonra okuldan ayrılan öğrenci velisi, "İntihar etmiş. Kızımda kötü etkilenmiş" diye konuştu. Şeyma Ö'nün hastanedeki tedavisi sürerken, olayla ilgili inceleme başlatıldı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.