İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Malatya'da korkutan deprem !

Malatya'da korkutan deprem  !
Malatya'da korkutan deprem !

Malatya’da 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Elazığ'ın merkez ve ilçelerinde de hissedildi. Deprem sırasında bir iş yerinde yaşananlar güvenlik kameralarına da yansıdı.

AFAD'dan alınan bilgilere göre, Malatya'nın Arguvan ilçesinde saat 14.30'da 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Arguvan merkezli deprem çevre ile ve ilçelerde de hissedildi. Deprem sonrası özellikle okullardaki çocuklar büyük paniğe kapıldı. Öte yandan depremin hasara yol açıp açmadığı araştırılıyor.
Öte yandan, Malatya'da geçtiğimiz günlerde de 4.1 şiddetinde deprem meydana gelmişti.  

Malatya'daki deprem Elazığ'da da hissedildi

Derinliği 7 kilometre olarak belirlenen deprem Elazığ'ın merkez ve ilçelerinde de hissedildi. Depremin Elazığ'da hissedildiğini belirten vatandaşlar tedirgin olduklarını aktardı.

Deprem anında yaşananlar güvenlik kameralarında

14.29'da meydana gelen 4.5 büyüklüğündeki deprem kent genelinde büyük paniğe neden oldu. AFAD'dan alınan bilgilere göre Arguvan merkezli deprem çevre ile ve ilçelerde de hissedildi. Depremde vatandaşlar büyük panik yaşadı. Deprem sırasında bir iş yerinde yaşananlar güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde deprem sırasında iş yeri çalışanları ve müşterilerin paniklemesi ve dışarıya koşmaları yer alıyor.
Öte yandan, Malatya'da geçtiğimiz günlerde de 4.1 şiddetinde deprem meydana gelmişti.  

Kamil Can Kılıç- Barış Türel

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.