İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

O Ses Türkiye YILBAŞI 2019 SAAT KAÇTA,kimler katılıyor,jüri üyeleri ?

O Ses Türkiye YILBAŞI 2019 SAAT KAÇTA,kimler katılıyor,jüri üyeleri ?
O Ses Türkiye YILBAŞI 2019 SAAT KAÇTA,kimler katılıyor,jüri üyeleri ?

O Ses Türkiye'nin yılbaşı akşamı programına bu akşam bir çok ünlü katılacak. Türkiye’nin en ünlü isimlerinin katılacağı programın konuk listesi belli oldu. İşte programın birbirinden ünlü konukları ve başlama saati...

O Ses Türkiye'nin bu akşam özel olarak yayınlacağı yılbaşı 2019 programına Türkiye'nin en ünlü isimleri katılacak. Peki, O Ses Türkiye yılbaşı 2019 programına hangü ünlüler katılacak ve jüri üyeleri kimler ? Saat kaçta başlayacak. İşte birbirinden ünlü isimlerin sahne performanslarına tanıklık edeceğiniz “O Ses Türkiye 2019 Yılbaşı Özel” programı ile ilgili tüm bilgiler...

O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL 2019 SAAT KAÇTA BAŞLIYOR ?

Birbirinden ünlü isimlerin sahne performanslarına tanıklık edeceğiniz “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” 31 Aralık Pazartesi 20.00'de TV8'den yayınlanacak. 

O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL 2019'DE HANGİ ÜNLÜLER YER ALACAK ?

İşte O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına katılan ünlü isimler: Demet Özdemir, Can Yaman, Bensu Soral, Aslıhan Gürbüz, Caner Cindoruk, Beren Gökyıldız, Aytaç Şaşmaz, Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Hazer Amani, Enis Arıkan, Doğu Demirkol, İrem Helvacıoğlu, Tarık Ünlüoğlu, Aydemir Akbaş, Kerem Alışık ve Ezgi Eyüboğlu…Jüri üyeleri Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk ile yılbaşı akşamında izleyiciyi büyük sürprizler bekliyor.

 

 

 

Birbirinden ünlü isimlerin sahne performanslarına tanıklık edeceğiniz “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” de 2018'i, müzik, kahkaha ve eğlence ile TV8 ekranlarında karşılamaya hazır olun! “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” 31 Aralık Pazar 20.00'de TV8'de.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.