İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Resülayn'da imha edilen terör mevzileri görüntülendi

Resülayn'da imha edilen terör mevzileri görüntülendi
Resülayn'da imha edilen terör mevzileri görüntülendi

Barış Pınarı Harekatı kapsamında meskun mahal operasyonlarının sürdüğü Resülayn’da keskin nişancıların imha edilen mevzileri görüntülendi. Binanın delik deşik olması dikkat çekti.

Fırat'ın Doğusu'nun terörden arındırılmasına yönelik devam eden ‘Barış Pınarı Harekatı'nın 6. gününde Resülayn'da meskun mahal operasyonları devam ediyor.

Çatışmalar özellikle kent merkezi ve kentin doğusunda hareketlenirken, bir çok terör mevzii de imha edildi. Ceylanpınar ilçe merkezine 200 metre uzaklıkta bulunan bir binanın teröristler tarafından mevzi haline dönüştürüldüğü görüldü. Binanın tüm camları teröristler tarafından siper haline getirilirken, Türk Silahlı Kuvvetleri ve SMO askerleri binadaki teröristleri etkisiz hale getirmeyi başardı. O bina ise İhlas Haber Ajansı tarafından görüntülerdi. Binanın top atışlarıyla vurulması dikkat çekti.

Öte yandan, kentin merkezinden silah sesleri yükseliyor. SMO askerleri Resülayn merkezindeki teröristlerin temizlenmesi için operasyonlarını sürdürüyor. Kentin doğu kısmı ise topçu birliklerin ateşi altında. Belirlenen noktaların imha edilmesi için operasyonlar devam ediyor.

Meskun mahal operasyonlarının sürdüğü Resülayn sınırına askeri sevkiyatlarda devam ediyor.

Refik Fidan - Cahit Özçelik - Siber Kuş
 

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.