İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Survivor'da adaya kim veda etti? | Survivor'da KİM GİTTİ| Survivor 9 mayıs elenen kim

Survivor'da adaya kim veda etti? | Survivor'da KİM GİTTİ| Survivor 9 mayıs elenen kim
Survivor'da adaya kim veda etti? | Survivor'da KİM GİTTİ| Survivor 9 mayıs elenen kim

Survivor'da kritik eleme. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta iki dokunulmazlığı üst üste kaybeden Gönüllülerde adaya veda eden isim Tuğçe, oldu. Survivor'da bu hafta yaşananlar ayrıntılarıyla birlikte haberimizde...

Survivor'da kıyasıya rekabet sürüyor. Bu hafta iki dokunulmazlığı üst üste kaybeden Gönüllülerde adaya veda eden isim Tuğçe, oldu. 

İki dokunulmazlığıda üst üste kaybeden gönüllüler, ada konseyinde elenmek için 3 isim çıkardı. Bunlar Tuğçe, Ogeday ve Berna oldu. Elenen isim bu hafta Tuğçe oldu. 

SURVİVOR'DA BU HAFTA NELER YAŞANDI?

VİLLADA MÜTHİŞ BİR GÜN GEÇİRMEK İÇİN YARIŞTILAR

Survivor'ın gün geçtikçe daha da heyecanlanmasından sonra ödüllerde git gide büyüyor. Bu seferki ödül ise müthiş bir villada bir gün geçirmek ve doyasıya yemek yemek. Müthiş Mücadele veren iki takımdan kazanan bu sefer de ünlüler oldu ve ödülün keyfini doyasıya çıkarttılar.

Takım arkadaşlarından Sabriye'ye eglenceli ceza

Acun'ûn bir başka sürprizi olan çikolata dolu sandık villada bir köşeye saklandı. Sabriye'ye ödül cezası ise takım arkadaşlarından geldi. Takım arkadaşları Sabriye'ye sandık bulma cezası verdi. Sabriye'nin sandığı arama anları tüm izleyenleri ekran başında güldürdü ve bir kez daha hayran bıraktı.

NUSRET İLE MANGAL KEYFİ İÇİN KIYASIYA MÜCADELE

Acun yarışmacılara büyük sürprizi olan Nusret, Dominik'e gelerek yarışmacılara sürpriz yaptı. Yaptığı tuzlama hareketiyle meşhur olan Nusret, tüm dünyada ilgi görüyor.

Yarışmacılar, ödül açıklandıktan sonra adeta çılgına döndü. Nusret ile mangal keyfi için büyük bir mücadele veren iki takımdan kazanan Ünlüler oldu ve ete doydu.

HAFTANIN İLK DOKUNULMAZLIK OYUNU ÜNLÜLERİN

Dokunulmazlık oyununun önemi gün geçtikçe artıyor. İki takımda bunun farkında ve daha çok mücadele veriyorlar. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu Hentbol oyunu oldu. Müthiş bir performans gösteren Sabriye 4'te 4 yaparak adeta takımına dokunulmazlığı kazandırdı.

Sabriye'den Tuğçe'ye müthiş gol

Müthiş bir performans göstererek bu oyunda adeta parlayan Sabriye, son sayısını Tuğçe'den aldı. Kullandığı hentbol atışıyla banktaki takım arkadaşlarını bile şaşırtan Sabriye muazzam bir gol atarak Survivor tarihine geçti. 

Kullandığı hentbol atışı adeta Tuğçe'den dönen top tekrar kaleye girerek gol oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN VE ADAY OLAN KİŞİ BELLİ OLDU

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, bireysel dokunulmazlık oyununa gitti. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Anıl, kendini koruma altına aldı ve elenmesi için bir isim söyleme hakkına sahip oldu.

Ada konseyine giden Gönüllülerde en çok ismi çıkan Tuğçe oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Anıl ise Ogeday'ın ismini söyledi. Bu durumda eleme potasına giren isimler Tuğçe ve Ogeday oldu.

İKİNCİ DOKUNULMAZLIKTA ÜNLÜLERİN

İkinci dokunulmazlık oyununda da müthiş bir performans sergilendi. Çekişmeli geçen bu mücadele Ünlüler takımımın üstünlüğü ile sonuçlandı. Bu durumda gönüllüler elenmesi için bir aday daha çıkartacaktı.

BERNA YİNE POTADA

Bireysel dokunulmazlık oyununa giden Gönüllüler de dokunulmazlığı saniye farkıyla Volkan kazandı. Adaya konseyine giden Gönüllülerde en çok ismi alarak eleme potasına koyulan son isim Berna oldu. Bu durumda potadaki isimler Tuğçe, Ogeday ve Berna oldu.

ELENEN İSİM BELLİ OLDU

3 aday arasından en az oy alarak adaya veda eden isim tuğçe oldu. Geçen hafta Tuğçe'nin adada en yakın arkadaşı olan Burçak elenmişti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.