İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Toptan'ın oğlu hastaneye kaldırıldı

Toptan'ın oğlu hastaneye kaldırıldı
Toptan'ın oğlu hastaneye kaldırıldı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan'ın oğlu Tunga Toptan, akşam saatlerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

TBMM Başkanı Köksal Toptan, oğlu Tunga Toptan'ın akşam saatlerinde mide bulantısı ve baş dönmesi şikayetleri üzerine hastaneye geldiğini söyledi. Toptan, "Bir reflü şüphesi var. Onunla ilgili bir tedavi başlattılar" dedi.

TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın oğlu Tunga Toptan, akşam saatlerinde rahatsızlanarak Güven Hastanesi'ne kaldırıldı. Baş dönmesi, mide bulantısı şikayetleri ile hastaneye kaldırılan Tunga Toptan'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, TBMM Başkanı Toptan ve eşi Saime Toptan da hastaneye gelerek doktorlardan bilgi aldı. Yaklaşık 2 saat hastanede kalan TBMM Başkanı Toptan, çıkışta yaptığı açıklamada, oğlu Tunga Toptan'ın durumunun iyi olduğunu belirtti. Oğlunun akşam saatlerinde baş dönmesi ve mide bulantısı şikayetleri ile Ankara Güven Hastanesi'ne geldiğini ifade eden TBMM Başkanı Toptan, "MR, tomografi, kan tahlili ve ultrason yapıldı. Bunlardan bir şey çıkmadı. Bir reflü şüphesi var. Onunla ilgili bir tedavi başlattılar. Doktorlar, yarın daha ayrıntılı bir iki kan tahlili daha yapalım, ondan sonra her şeyden emin olalım dediler" dedi. Oğlunun tedavisinin yarın sona erebileceğini söyleyen Toptan, yarın öğle saatlerinde hastaneden ayrılacağını belirtti.Toptan ve eşi Saime Toptan, daha sonra Güven Hastanesi'nden ayrıldı.

TÜRKER BEKTAŞ-ANKARA

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.