İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

"Transfer arayışlarımız sürüyor"

"Transfer arayışlarımız sürüyor"

"Oyunculardan memnun muyuz, değil miyiz, siyah mıyız, beyaz mıyız diye bir ayrım yapmayalım" diyen Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Oyuncular benden memnun olmasın Trabzonspor'un elemanı olsunlar, iyi futbol oynarlarsa hepsini severim, oynamazlarsa canlarını yakarım" dedi.

GÖKMEN ŞAHİN -TRABZON 

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Denizli Belediyespor karşısında rahat bir maç oynadıklarını belirterek, "Kupa maçı olmasına karşın rahat oldu. Rakibin sert oynamaması ve açık oynaması maçı rahatlattı. Erken gelen goller etkili oldu. Sonuca yansıdı. Tamamına baktığımızda zaman zaman hatalarımız da vardı. İkinci yarının ilk resmi maçımızda kendimizi gördük. Ciddi ve disiplinli oynayan oyuncu sayımızın fazla olması sevindiriciydi" dedi. 

Transferde arayışların sürdüğünü belirten Güneş, "Transfer dönemi, başka takımlarda olduğu gibi bizi de etkiliyor. Bu işin cilvesi. Her takım transfer yapmak için çalışır. Transferi kapattık diyen oyuncu alır, almak isteyen alamaz. Bu dönemlerde oyuncularda dalgalanmalar olur. Futbolcular da bundan etkileniyor. Futbolcu profesyonel yaşamda işini yapmalı ama maalesef etkileniyor. Aslında bütün oyuncuların buna hazır olması lazım. Bizim de çalışmalarımız devam ediyor. Gelişmeler, görüşmeler var. Arayış devam ediyor. Her an olabilir. Beklemedeyiz. Çok girmek istemiyorum. Perşembe günü Ankaragücü maçı oynayacağız. Yoğunluğumuz orada. Gelişmeler ve görüşmeler var. Elimizde oyuncularımız var. Onlardan yararlanıyoruz. Önemli olan çekirdek kadrodan en iyi şekilde yararlanmaktır" şeklinde konuştu. 

"OYUNCULARIM İYİ FUTBOL OYNARSA ONLARI SEVERİM AMA OYNAMAZLARSA CANLARINI YAKARIM" 

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, sahada işini yapan her oyuncuyu sevdiğini belirterek, "Oyunculardan memnun muyuz, değil miyiz, siyah mıyız, beyaz mıyız diye ayrım yapmayalım. Oyuncular benden memnun olmasın, Trabzonspor'un elemanı olsun, onun başarısı için çalışsınlar. Beni övmesinler. İyi futbol oynarsalar hepsini severim, oynamazlarsa canlarını yakarım" dedi. 

"Fatih Tekke konusunda konuşmak doğru değil" diyen Güneş sözlerini şöyle sürdürdü: 

"Transfer yapılır bitirilir ve sonra konuşulur. Fatih gelmek istiyor bizde almak istiyoruz ancak kulübü fazla para istiyor. Bu nedenle şimdilik ikinci planda. Kulübüne gitmek istediğini söyler ve bizimle anlaşırsa gelir olmazsa sezon sonunda alırız. Gelmeye hazır, biz de almaya hazırız. Zenit takımı bizim teklifimizi kabul ederse bu transferi seve seve bitiririz."

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.