İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Ucuz uçak bileti parmağınızın ucunda

Ucuz uçak bileti parmağınızın ucunda
Ucuz uçak bileti parmağınızın ucunda

Havaların ısınması ile birlikte tatil planlarına en ucuz uçak bileti arayışı da dahil oldu..

Havaların ısınması ile birlikte tatil planlarına en ucuz uçak bileti arayışı da dahil oldu. Cepyol.com sitesi yetkililerinden Mert Pozcu, siteden yapılacak uçak bileti aramalarına her bütçeye uygun yüzlerce seçenek sunulduğunu belirtti.Pozcu yaptığı açıklamada, tüm uçak biletlerinin fiyat açısından karşılaştırabilmesini sağlayan Cepyol.com daha az ödeyerek çok uygun fiyata uçak bileti satın alınabilecek bir platform olduğunu belirtti.

Pozcu açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Kış mevsiminin soğuk ve olumsuz etkilerinden yavaş yavaş kurtulmaya başladığımız bu zamanlarda tatil organizasyonları da aklımızı çelmeye başlıyor. Biliyorsunuz tatil planlaması en ucuz uçak bileti arayışıyla başlar ve günümüzde havayolu şirketlerinin artış göstermesiyle beraber uçak bilet fiyatlarında da değişmeler meydana geldiğini görüyoruz. Önceden aşırı pahalı olan uçak biletleri şimdilerde herkesin bütçesine çok uygun şekilde. Aslında bu durumda önemli olan uçak biletinizi nereden aldığınızdır.

Birçok havayolu firmasını bünyesinde barındıran Cepyol.com bu konuda avantaj sağlamaktadır. Çünkü saatlerce seyahat acentelerini fiziksel olarak ziyaret etmenizden ziyade ister bilgisayardan ister cep telefonunuzdan anında uçak biletini satın alınabilir. En uygun, en iyi fiyatlı uçak biletlerini bulabilme imkanı tanıyan sitemiz, kolay ve pratik arama optimizasyonu sayesinde çok hızlı bir şekilde uçak biletlerini görüntüleyebilirsiniz. Yurt içi ya da yurt dışı güzergahı fark etmeden istediğiniz tüm rotalar için uçak biletlerine kolaylıkla bakabilirsiniz.”

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.