İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Yeni sürümler son virajda

Yeni sürümler son virajda
Yeni sürümler son virajda

Microsoft, Office 2010, SharePoint 2010, Visio 2010 ve Project 2010'un üretime hazır sürümlerini piyasaya sundu.

Ürünler Microsoft'un geniş ekosistemi ve müşterilerinden aldığı geri bildirimlerle zorlu ve uzun bir test sürecinden geçirildi. 5 bine yakın Microsoft müşterisi ve iş ortağının beta testlerini gerçekleştirdiği Microsoft Office 2010 yazılımlarını internetten 7,5 milyonun üstünde kişi indirdi.

Microsoft Office 2010'un İngilizce sürümü Haziran ayında, Türkçe sürümleri ise Eylül ayında piyasaya sürülecek. Office belgelerini internet ortamında oluşturmaya, düzenlemeye ve paylaşmaya imkan veren Office Web Apps ise önümüzdeki aylarda kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Microsoft Office 2010'u denemek için internetten indirenlerin sayısının Microsoft Office 2007'ye göre üç kat fazla olması, bu yazılımların yaşamı kolaylaştıran özelliklerini her geçen gün daha fazla sayıda kişinin ilgisini çektiğini gösteriyor. Dünya üzerinde 1 milyarı aşkın insanın kullandığı Office yazılımlarının üretimden önceki bu son sürümü, PC, mobil ve web ortamlarını entegre eden teknolojik özellikleri ile öne çıkıyor.

OFFİCE 2007'DEN ÜCRETSİZ GEÇİŞ


Yeni Microsoft Office sürümü bütün dünyada Teknoloji Garantisi ile sunuluyor. 5 Mart 2010'dan sonra Office 2007 satın alanlar, ürünlerini Office 2010'a ücretsiz yükseltme avantajına sahip olabilecek. Microsoft'un bu teklifi, 5 Mart 2010 ile 30 Eylül 2010 arasında satın alınan ve etkinleştirilen Microsoft Office 2007 ürünleri için geçerli.

Teknoloji Garantisi yükseltmesi için 31 Ekim 2010'a kadar istekte bulunulması gerekiyor. Bu tarihten sonraki istekler kabul edilmeyecek. Yalnızca Microsoft yetkili satıcısından yeni, orijinal, gerekli niteliklere sahip Office 2007 ürünlerini satın alan müşterileri kapsayan bu garanti, internet üzerinden satış yapanlar veya ikinci el ürün satışı yapan satıcılardan alınan ürünler için geçerli olmayacak. Office 2010 Teknoloji Garantisine hak kazanıldığının doğrulanması ve sipariş süreci çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.