İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Yılanla birlikte hastaneye gitti

Yılanla birlikte hastaneye gitti
Yılanla birlikte hastaneye gitti

Samsun'da yılan tarafından ısırılan bir kişi canlı yılanı da yanına alarak hastaneye gitti. Tedavi altına alınan yaralının pet şişe içinde getirdiği yılanı görenler korkuya kapıldı.

MUAMMER AY-MUSTAFA DÖVER/SAMSUN

Tekkeköy ilçesinin Yeşilyurt köyünde ikamet eden Fehmi Çepnioğlu(76), arazide hayvan otlatırken otlar arasında ilerleyen bir yılanı fark etti. Yılanı yakalayıp köye götürmek için harekete geçen Fehmi Çepnioğlu, önce yılanın kuyruğuna basıp gitmesini engelledi ve daha sonra da elindeki küçük baltanın arka kısmıyla beline vurup etkisiz hale getirmek istedi.

Bu sırada tuttuğu yılanı pet şişeye koymak isteyen Çepnioğlu'nun elinde eldiven olmasına rağmen sağ elini yılan soktu. Yılanı pet şişeye koyup Samsun Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden Çepnioğlu tedavi altına alındı. Çepnioğlu'nun yanında getirdiği yılanı görenler korku ve panik yaşadılar. Yılanla birlikte hastaneye gelen Çepnioğlu, "Kendisini yakalayıp köydeki komşulara gösterecektim.


Pet şişenin içine koyduğum sırada elimi soktu. Yılanı yine de yakaladım ve pet şişeye koydum. Elimde eldiven olmasına rağmen beni sokması şaşırttı. Yılanın soktuğu yerin kanını emip tükürdüm. Sonra de yılanla birlikte hastaneye geldim" dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.