İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Ünsal'dan Polis Haftası mesajı

Iğdır Azerbaycan Evi Derneği başkanı Serdar Ünsal, Türk Polis Teşkilatı’nın 177.

Iğdır Azerbaycan Evi Derneği başkanı Serdar Ünsal, Türk Polis Teşkilatı'nın 177. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Ünsal yayınladığı mesajda, “Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, vatandaşın temel hak ve hürriyetlerinin korunması, kanun hâkimiyetinin ve devlet otoritesinin tesisi gibi birçok görevi üstlenen Türk Polis Teşkilatı 177 yıldır bu ülkede asayiş ve güvenliği sağlamaktadır. Türk Polis Teşkilatı çok sayıda şehidi ve gazisi olan bir teşkilattır” dedi.


Türk polisinin 177 yıldır bu kutsal görevi her türlü zor hatta imkansız şart altında yürüttüğünü ifade eden Ünsal şunları kaydetti:


“Polisimiz, ülkemizin huzur ve güvenliğini temin etmek için gerektiğinde canını seve seve vermiştir. Cudi'de, Kato'da, Çatak'ta, Şırnak'ta, Edirne'de Anadolu'nun kuzeyinde ve güneyinde Türkiye'nin birliği için huzur ve selameti için canla başla çalışan ve gerektiğinde canını vererek ülkenin huzur ve güvenliğini sağlayan fedakâr ve cefakâr polislerimize şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Bütün polislerimizin 10 Nisan Polis Gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Fetöcü polislerden kurtulan Türk Polis teşkilatı şimdi daha güçlü olarak görevinin başında namuslu insanların güvencesi, vurguncu, hırsız, dolandırıcı, katillerin, teröristlerin, uyuşturucu baronlarının da korkulu rüyası olmaya devam edecektir."

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.