İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Arnavutköy'de karnesini getiren ilkokul öğrencilerine hikaye seti hediye

Arnavutköy Belediyesi yarıyıl tatili boyunca karnesini ARGEM şubelerine getiren tüm ilkokul öğrencilerine hikaye seti hediye edecek.


Arnavutköy Belediyesi, 2018-2019 eğitim öğretim yarıyıl döneminde karnesini alan ve Merkez, Bolluca, Hadımköy Kiptaş, Anadolu ve Haraççı Gençlik Eğitim Merkezleri (ARGEM) şubelerine getiren tüm ilkokul öğrencilerine çeşitli hikaye kitapları hediye edecek. Bu sayede içerisinde Türk destanları bulunan dokuzlu hikaye setini alan öğrenciler, yarıyıl tatilini daha faydalı geçirebilecek.“Öğrenciler yarıyıl tatillerini hem okuyarak hem de dinlenerek geçirecekler”


İlkokul öğrencilerinin bu etkinlikle daha faydalı bir yarıyıl geçireceklerinin altını çizen Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, "Karnesini getirene hikaye seti hediye. Yarıyıl tatillerini hem okuyarak hem de dinlenerek geçirmelerini sağlayacağız. Böyle güzel çocuklar yetiştirdikleri için tüm ailelerimizi tebrik ediyorum. Rabbim hayırlı, güzel ömürler nasip etsin. Onlara da başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.