İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Müzeyyen Senar şarkılarıyla anıldı

Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz isimlerinden Müzeyyen Senar, vefatının üçüncü yıldönümüne özel olarak düzenlenen konserle Esenler’de anıldı.

Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz isimlerinden Müzeyyen Senar, vefatının üçüncü yıldönümüne özel olarak düzenlenen konserle Esenler'de anıldı. Senar'ın sevilen eserlerini TRT Sanatçısı Alp Arslan seslendirdi.


Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, Türk Sanat Müziği'nin duayeni Müzeyyen Senar için vefatının üçüncü yılına özel olarak saygı gecesi düzenledi. Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşen konserde, Müzeyyen Senar'ın sevilen eserleri TRT Sanatçısı Alp Arslan tarafından seslendirildi.


Unutulmaz eserler seslendirildi


Sanatçı Arslan, Zeytindalı harekatında şehit olan askerler için Allah'tan rahmet diledikten sonra "Bir Başkadır Benim Memleketim" şarkısını seslendirdi. Alp Arslan konserinde; "Kimseye Etmem Şikayet"," Kırmızı Gülün Alı Var", " Haydar Haydar", " Vardar Ovası", " Benzemez Kimse Sana", " Söyleyemem Derdimi Kimseye" gibi Müzeyyen Senar'ın dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirdi. Salonu dolduran sanatseverler de şarkılara büyük bir coşkuyla eşlik etti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.