İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

AKEDAŞ bayrama hazır

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.

Ş Genel Müdürü Mustafa Yılmaz, tüm tüketicilerin huzurlu ve güzel bir bayram geçirmesi için elektrik kesintisi yaşanmaması adına hazırlıkların tamamlandığını, olası kesintileri anında müdahale edileceğini bildirdi.


Ş. Ramazan Bayramı öncesi bakım çalışmalarını sıklaştırarak, şebekede bir problem yaşanmaması için şebeke kontrol, yatırım, onarım çalışmalarına hız verdi ve elektrik hatları ile aydınlatmaları gözden geçirdi.


Olası enerji kesintilerine anında müdahale için alınan tedbirlerden birini de nöbetçi ekipler oluşturuyor. Tüm sokakların aydınlık olmasını, kaliteli ve kesintisiz elektrik sağlayabilmeyi hedefleyen Ş. bayram boyunca çalışacak olan nöbetçi amir ile gerekli teknik personelden oluşan nöbet listesini oluşturdu ve görevlendirmelerini tamamladı. İhtiyaç duyulması halinde araç, elektrik şebekesi gereçleri, donanımı temini için de gerekli önlemler alındı.


Kesintilere anında uzaktan müdahale edilebilen Ş SCADA merkezinde Bayram boyunca saha ile irtibat halinde olan ofis çalışanları 24 saat esasıyla hizmet verir durumda olacak.


Ş Genel Müdürü Mustafa Yılmaz, ‘'Elektrik dağıtım hizmetini sunduğumuz Kahramanmaraş ve Adıyaman illerinde tüm tüketicilerin mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeleri için hazırlıklarımızı tamamladık. 186 numaralı çağrı merkezimiz, nöbetçi ekiplerimiz, SCADA sistemimiz Bayram boyunca 7/24 kesintisiz elektrik için hizmet verecek. Yaşanabilecek problemleri en aza indirebilmek için büyük bir çalışma yaparak kritik alanlara yoğunlaşıp bakım onarım işlemlerimizi bitirdik. Tüm bu hazırlıklar söz konusuyken Bayram boyunca elektrik kesintisi yaşanmamasını temenni ediyoruz. Ramazan Bayram'ının Ş için özveri ile çalışan tüm personelimiz ve tüm İslam alemine mutluluk ve huzur getirmesini dilerim" dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.