İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Yenice Devlet Hastanesi dezenfekte edildi

Yenice Belediyesi ekipleri, koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı alanlarda dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.


İlçenin bir çok noktasında dezenfekte çalışmalarını sürdüren Yenice Belediyesi ekipleri Devlet Hastanesinin bütün alanlarını ve ambulanslarını titiz bir şekilde ilaçlayarak dezenfekte etti.


Belediye Başkanı Zeki Çaylı , “Belediyemiz ekipleri, koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı alanlarda dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yenice Belediyesi olarak ilk günden beri önlemlerimizi aldık, almaya da devam ediyoruz. Ekiplerimiz, Yenice Devlet Hastanesi'nin her alanını ve ambulansları ilaçlayarak dezenfekte ettiler. Bu süreçte vatandaşlarımız Sağlık Bakanlığımızın açıkladığı kurallara uymalıdır. Devletimiz ve bizler gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz ancak kişisel olarak da tedbirimizi almamız gerekiyor.Yenice'de yaşayan vatandaşlarımızın sağlığı bizim için herşeyden önemlidir.” dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.