İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Vali Öksüz, şehit yakınlarıyla iftarda buluştu

Kars Valisi Türker Öksüz, şehit ve gazi yakınlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.


Polis Evi'nde düzenlenen iftar yemeği Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Kars Valisi Türker Öksüz, Mübarek Ramazan ayında iftar programında şehit yakınları ve gazilerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Öksüz, Ramazan ayının paylaşma, dayanışma, yardımlaşma, kardeşlik ve birlik-beraberlik gibi değerleri pekiştirerek insanların mutluluk, huzur ve barış içinde yaşamalarına vesile olduğunu söyledi.


Şehit yakınlarının şehitlerimizin devletimize ve milletimize bıraktığı en değerli emanetler olduğunu ifade eden Türker Öksüz, “Şehitlerimiz ve gazilerimiz bu vatan için gecelerini gündüzlerine katarak mücadele ettiler. Şehit yakınları ve gaziler olarak bilmelisiniz ki sizler şehitlerimizin bizlere en aziz hatırasısınız, emanetisiniz. Sizleri her zaman başımızın üstünde tuttuk ve tutmaya devam edeceğiz” dedi.


Öksüz, “Başta ben ve tüm kamu kurum ve kuruluşları, her zaman sizlerin yanındayız. Sizlerin sorunlarınızın çözülmesi ve ihtiyaçlarınızın giderilmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sizler, canlarını bu vatan için vererek şehitlik mertebesine ulaşan aziz şehitlerimizin yakınları olarak her şeyin en iyisine layıksınız. Düzenlediğimiz iftar programına teşriflerinizden dolayı hepinize şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle bir kez daha aziz şehitlerimize cenabı Allah'tan rahmet diliyorum. Sizlere sağlıklı uzun ömürler diliyorum” diye konuştu.


Vali Türker Öksüz'ün konuşmasının ardından yemeğe geçildi. Yemek sonrasında şehitleri için yapılan duanın ardından program sona erdi.


Düzenlenen iftar programına; Vali Türker Öksüz, 14. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Özgür Nuhut, İl Jandarma Komutanı Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, şehit yakınları ve gaziler katıldı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.