İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Başkan Palancıoğlu, personel ile bayramlaştı

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Kurban Bayramı öncesinde belediye personeliyle bayramlaşarak personele emekleri için teşekkür…

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu Kurban Bayramı öncesinde belediye personeliyle bayramlaşarak personele emekleri için teşekkür etti.
Personelle sohbet ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Tek isteğimiz vatanımız ve milletimiz için çalışmak. Bu ülke için emeklerinizi asla esirgemeyin. Bu ülkeye sahip çıkmak demek görevimizi en iyi şekilde layıkıyla yapmamız demek. Sizlerin çalışması bizler için çok önemli. Sizler sayesinde hizmetler yapıyoruz. Siz bizim arkamızda duran, yani mutfakta asıl işi yapanlarsınız. Sizin yaptığınız çalışmalar bizim yüzümüzü ağartıyor. Özellikle teknik hizmetlerden vatandaşlarımız oldukça memnun. Yaptırdığımız anketler memnuniyetin yüksek olduğunu gösteriyor. El ele vererek birlik ve beraberlik içerisinde çalışalım. En büyük iş sizlere düşüyor. Hepinize emeği için çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. Hepinizin bayramını kutluyor ailelerinize de selamlar iletiyorum.” dedi.
Program sonucunda Başkan Mustafa Palancıoğlu tek tek tüm personelle bayramlaşarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.