İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

İsmail Deniz: "Belediye adına çıkan asılsız haberlere itibar etmiyoruz"

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, ’Belediye’nin sokak hayvanlarını çöp kamyonu ile çektirdiği ve preslediği’ söylentilerinin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, 'Belediye'nin sokak hayvanlarını çöp kamyonu ile çektirdiği ve preslediği' söylentilerinin gerçeği yansıtmadığını belirtti.


Çiçekdağı Belediye Başkanı Deniz, Belediye'nin sokak hayvanlarını çöp kamyonu ile çektirdiği ve preslediği' şeklinde yapılan haberlere ilişkin açıklama yaptı. Deniz, yaptığı açıklamada şunları söyledi:


"Belediyemiz ve şahsımla ilgili sokak hayvanlarını katletmekle suçlandığımız haberler bizleri derinden üzdü. Sokak Hayvanları Derneği tarafından paylaşılan video cansız yatan sokak hayvanının çöp kamyonuna alınıp preslendiği noktasındadır. Oysa; sokak hayvanı bahsi geçen aracın preslemediği net olarak gözükmektedir. Video görüntülerinin planlanmış olduğu açıktır. Yanlış yapılan söylenti ve açıklamalar, Belediye personelinin çalışma azmini arttıracaktır. Belediye olarak bizler sokak hayvanlarını belediye binamızda besliyor soğuk hava şartlarından da koruyoruz. Çalışma şeklimizi bilenler gerçekleri de biliyordur."

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.