İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

AK Parti'li Özdemir'den Meram Belediyesi'ne Ziyaret

AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Hacı Ahmet Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında Meram Belediyesi'ni ziyaret etti.1 Kasım…

AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Hacı Ahmet Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında Meram Belediyesi'ni ziyaret etti.
1 Kasım Genel Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Hacı Ahmet Özdemir, ziyarette Meram Belediye Başkanı Fatma Toru'yu ve Belediye Başkan Yardımcılarını ziyaret etti. Yeni yapılan belediye binasını gezen Özdemir, Meclis Salonu'nda belediye çalışanlarına hitap etti. Burada yaptığı konuşmada 1 Kasım Genel Seçimleri'nin önceki seçimlere nazaran daha farklı bir öneme sahip olduğunun söyleyen Özdemir, seçim sonuçlarının Türk ve İslam Dünyalarını da ilgilendirdiğini belirtti.
Koalisyon Hükümeti'nin kurulamaması sonrası erken seçim kararı alındığından itibaren çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Özdemir, “2015 yılı hakikaten değişik bir yıl oldu. Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir şekilde, tek partili hayata geçişten itibaren yapılan seçimlerde ilk kez Koalisyon Hükümeti kurulamayıp, ikinci kez seçime gidilme ihtiyacı doğdu. Anayasa zaten bunu öngörerek orada bir çözüm getirmişti. Bu çözüme yönelik bir hamleyle şu anda 1 Kasım Seçimleri'nin arefesinde bulunuyoruz. Halkımızın heyecanı gittikçe artıyor. Siyasetin temposu artıyor. Bizlerin çalışmaları gitgide daha da bereketli bir hal almaya başladı. Biz Konyalının o sağduyusuyla, hakikaten engin bakış açısıyla durumu değerlendirdiğini, artık seçimler yaklaştıkça daha net biçimde görüyoruz. Allah kısmet ederse Konya'dan çok büyük oranda bir AK Parti desteği çıkacağı öngörülebilir. Tabi seçime birkaç gün kalana kadar da sürprizlere açık durumlar meydana gelebilir. Allah'tan böyle sürprizlerin gelmemesini temenni ediyoruz. Kötü şeyler olmamasını bir demokrasi şenliğindeki seçim atmosferinin bu şenlik havası içerisinde devam etmesini diliyoruz. Fakat bizim gördüğümüz şu anda Konyalı, çok kararlı bir şekilde tekrar AK Parti'yi iktidara getirmeye doğru çok net biçimde ilerliyor. Allah kısmet ederse 1 Kasım akşamı biz Konya'dan büyük bir zaferle çıktığımızı göreceğiz ve bunun da Türkiye geneli için aynı şekilde olmasını temenni ediyoruz” dedi.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.