İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Akkaya din görevlileri ile buluştu

Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya, ilçe genelindeki din görevlileri ile bir araya gelerek, 2017 yılındaki yatırım ve hizmetleri değerlendirerek yapılacak yatırımlar hakkında da bilgi verdi.

Konya'nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya, ilçe genelindeki din görevlileri ile bir araya gelerek, 2017 yılındaki yatırım ve hizmetleri değerlendirerek yapılacak yatırımlar hakkında da bilgi verdi.


Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından, Başkan Akkaya slayt gösterisi eşliğinde yaptığı sunumunda; Akşehir Belediyesinin 2017 yılı hizmet ve yatırımları, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Akşehir Belediyesi işbirliği ile yapılan hizmet ve yatırımları, Akşehir'de 2018 yılı içerisinde yapılması planlanan hizmet ve yatırımlar ile Bakanlıkların Akşehir'deki yatırımlarını anlattı.


Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; 2014 - 2015 - 2016 ve 2017 yıllarında Akşehir Belediyesinin 50 milyon 865 bin TL, Büyükşehir Belediyesinin 42 milyon 500 bin TL, Bakanlıkların 377 milyon 112 bin TL yatırım bedelleri bulunduğunu söyleyerek toplamda 470 milyon 477 bin TL yatırım bedeli olduğuna dikkat çekti.


Başkan Akkaya, sunum sonrası din görevlilerinin sorularını cevaplayarak taleplerini de dinledi. Akşehir Kevser Köksal Yatılı Kız Kuran Kursundaki toplantıya; Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, İlçe Müftüsü Ahmet Kardaş, Belediye Başkan Yardımcısı Mevlüt Yiğit, belediye birim müdürleri ve amirleri ile din görevlileri katıldı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.