İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Mardin'de çocuk işçiliği görüşüldü

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Daire Başkanı İbrahim Demircan ve beraberindeki heyet Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Akın’ı ziyaret ederek ’Çocuk İşçiliğinin Önlenmesi ve İstihdama İlişkin Uygulamalar’ hakkında toplantı gerçekleştirdi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Daire Başkanı İbrahim Demircan ve beraberindeki heyet Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Akın'ı ziyaret ederek 'Çocuk İşçiliğinin Önlenmesi ve İstihdama İlişkin Uygulamalar' hakkında toplantı gerçekleştirdi.


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Daire Başkanı İbrahim Demircan ve beraberindeki heyet Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Akın'ı makamında ziyaret ederek çocuk işliği hakkında görüş alışverişinde bulundular. İŞKUR İl Müdürü Mehmet Akın ve kurum personeli ile birlikte gerçekleştirilen toplantıda 'Çocuk İşçiliğinin Önlenmesi ve İstihdama İlişkin Uygulamalar' konusunda fikir alış verişinde bulunuldu. Toplantıda özellikle mevsimlik tarımda çocuk işçiliği ile mücadele kapsamında yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.