İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

KAPTİD Başkanı Dinler, Belediye Başkanı Arı'yı ziyaret etti

Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD)Başkanı Yakup Dinler, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’yı ziyaret etti.

Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD)Başkanı Yakup Dinler, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'yı ziyaret etti.


Belediye Başkanı Rasim Arı'yı ziyaret eden KAPTİD Başkanı ve Litvanya Nevşehir Fahri Konsolosu Yakup Dinler, Arı'yı tebrik ederek görevinde başarılar diledi. Ziyarette, hayata geçirmeyi planladığı projeler ile şehir merkezinin bölge turizminden daha fazla pay almasını hedefleyen Nevşehir Belediyesi'nin yatırımlarının bölge turizmine de ciddi bir katkı sağlayacağını kaydeden Dinler, Nevşehir Kalesi etrafındaki yerleşim merkezinin turizme açılması ile birlikte il merkezindeki turist hareketliliğinin de aratacağına inandığını vurguladı.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Başkan Arı, Dinler ile bir süre Kapadokya ve Türk Turizmi, Nevşehir Belediyesi'nin turizm yatırımları ve kurduğu Turizm ve Spor A.Ş konusunda istişarelerde bulundu. Nevşehir Belediyesi olarak turizme büyük önem verdiklerini vurgulayan Başkan Arı, “Ülkemizin dünyaya açılan penceresi konumundaki şehrimizin ve bölgemizin daha fazla tanıtımı konusunda belediye olarak her türlü desteği sağlamaya kararlıyız. “ dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.