İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Baran Kalaycı, Toronto'ya şampiyonluk için gidiyor

Osmaniyeli vücut geliştirme şampiyonu Baran Kalaycı, Kanada’nın Toronto kentinde yapılacak olan Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

Osmaniyeli vücut geliştirme şampiyonu Baran Kalaycı, Kanada'nın Toronto kentinde yapılacak olan Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek.


Önce Avrupa'da geçtiğimiz yıl da Amerika'da vücut geliştirmede Türkiye'yi temsil ederek çeşitli dallarda ödüle layık görülen Baran Kalaycı, önümüzdeki ay Kanada'nın Toronto şehrinde yapılacak olan Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası'nda boy gösterecek.


4 aylık bir hazırlık sürecinden sonra Toronto'daki şampiyonaya katılmak için hazır olduğunu belirten Kalaycı, “Ülkemizi en iyi şekilde temsil edip Toronto'dan madalya ile dönmeyi hedefliyorum. 4 aydır çok iyi bir hazırlık süreci oldu. Bu şampiyonanın ardından Avrupa'da ekim ayında çeşitli ülkelerde 3 farklı yarışma daha var. İnşallah Toronto'dan başarılı bir şekilde dönüp tüm hazırlığımızı Avrupa'ya dönük yapacağım” şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.