İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Kara: "Kim Osmaniye'ye çivi çakmışsa ona saygı gösteririz"

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara 2019’un ilk mesaisini mahalle muhtarları ile yaptı.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara 2019'un ilk mesaisini mahalle muhtarları ile yaptı.


Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, mahalle muhtarları ile hizmet değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Belediye hizmet binasında düzenlenen toplantıya tüm mahalle muhtarları katıldı.


Başkan Kara, 25 hizmet yılını doldurmuş muhtarlar ile tüm muhtarlara Osmaniye'ye yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Kara, “2019 yılının ilk mesai gününde muhtarlarımızla bir araya geldik. Birlikte seçildiğimiz ve görevde olduğumuz süre zarfında sürekli uyum içerisinde görev yaptık. Bir taş üstüne bir taş da ben koyabilir miyiz amacıyla hep birlikte vatandaşlarımıza hizmet ettik. Belediyemiz ve siz değerli muhtarlarımız daima koordineli hizmet vermeye gayret ettik. Her kim Osmaniye'ye bir çivi çakmışsa biz ona saygı ve hürmet gösteririz. Osmaniye Belediyesi adına siz değerli muhtarlarımıza verdiğiniz üstün gayretlerden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


Osmaniye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Özener ise yaptığı konuşmada, “Osmaniyemizde 36 mahalle muhtarı olarak bir aileyiz. Bizlerle her zaman uyum içinde hizmet üreten bu ailenin aile reisi olan sayın Belediye Başkanımız Kadir Kara'ya huzurlarınızda teşekkür ediyorum” İfadelerini kullandı.


Konuşmalar sonrasında hizmet değerlendirme toplantısı soru cevap şeklinde devam etti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.