İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Osmaniye'de gözaltına alınan 165 kişiden 8'i tutuklandı

Osmaniye’de son bir haftada huzur ve güvenin sağlanması amacıyla yapılan çalışmalar kapsamında gözaltına alınan 165 kişiden 8’i tutuklandı.

Osmaniye'de son bir haftada huzur ve güvenin sağlanması amacıyla yapılan çalışmalar kapsamında gözaltına alınan 165 kişiden 8'i tutuklandı.


Edinilen bilgiye göre, Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğünce huzur ve güvenin devamlı hale gelmesi için son bir haftada kent genelinde uygulama ve operasyonlar gerçekleştirildi. Suçluları yakalama ve suçu önlemek amacıyla gerçekleştirilen operasyon ve uygulamalar kapsamında 2'si av tüfeği 4'ü tabanca olmak üzere 6 adet silah ele geçirilirken gözaltına alınan 165 kişiden 8'i tutuklandı.


Kent genelinde gerçekleştirilen operasyon ve uygulamalarda 1 adet çalıntı araç, 2 adet ruhsatsız av tüfeği, 2 adet tüfek fişeği, 3 adet ruhsatsız tabanca, 78 adet tabanca fişeği, 4 adet tabanca şarjörü, 1 adet kurusıkı tabanca, 5 adet kurusıkı tabanca fişeği, 1 adet buluntu bisiklet, 1 adet buluntu motosiklet, 2 adet çalıntı elektrikli bisiklet, 5 adet çalıntı motosiklet, 1 adet bıçak, 110 TL kumar parası ile 7,45 gram eroin ele geçirildi.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.