İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

SUBÜ yaz spor okulları için kayıtlar başladı

SUBÜ Egzersiz ve Spor Bilimleri Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından organize edilen ve 27 Haziran-26 Ağustos tarihleri arasında 8 hafta süresince düzenlenecek yaz spor okulları için kayıtlar başladı.


Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Egzersiz ve Spor Bilimleri Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (ESBAM) tarafından çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel, sosyal ve psikolojik gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla organize edilen yaz spor okulları başlıyor. 27 Haziran 2022 ve 26 Ağustos 2022 tarihleri arasında 8 hafta süreyle 09.30-16.30 saatleri arasında düzenlenecek yaz spor okullarında futbol, basketbol, badminton, tenis, geleneksel okçuluk, bilek güreşi, spor tırmanış ve doğa sporları branşları yer alacak.


ESBAM yaz spor okulları çerçevesinde spor eğitiminin yanı sıra talep edenlere Serdivan Kampüs Cami'nde Kuran-ı Kerim, Din Eğitimi ve ezber derslerini içeren değerler eğitimi de herhangi bir ücret talep edilmeden verilecek. 6-18 yaş aralığında çocuk ve gençlerin kayıt edilebileceği yaz spor okulları için kayıtlar https://esbam.subu.edu.tr/tr adresindeki online form ile yapılacak. Buna ek olarak velilerden matbu başvuru formunu doldurarak ESBAM'a teslim etmeleri istenecek. 0532 626 88 54 ve 0544 775 22 77 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alınabilecek.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.