İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Başkan Özdemir: “Lösemili çocuklarımızın her zaman yanındayız”

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Lösemi hastalığının farkındalığı noktasında destek olmak adına elimizden ne geliyorsa çocuklarımız ve aileleri için yaparız” dedi.


LÖSEV Samsun Şubesi yetkilileri Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'in makamında gerçekleşen ziyarette LÖSEV Samsun Şubesi Sosyal Hizmet Uzmanı Aslı Akyol ve Aktif İletişim Sorumlusu Aycan Seymen, Başkan Özdemir'e LÖSEV'in çalışmaları ve Çocukluk Çağı Kanseri Farkındalık Ayı hakkında bilgiler verdi. Ziyarette ayrıca Havza Belediyesi ve LÖSEV arasında yapılabilecek iş birliği konuları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.


Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Lösemi hastalığının farkındalığı noktasında sizlere destek olmak adına elimizden ne geliyorsa çocuklarımız ve aileleri için yaparız. Bizler de Havza Belediyesi olarak gereken desteği vermek için var gücümüzle bu konuda LÖSEV'in yanında yer alacağız. İsterim ki hiçbir çocuğumuz böyle bir hastalıkla mücadele etmek zorunda kalmasın ama hepimize düşen görev onlara yardımcı olmak ve farkındalık oluşturmak konusunda elimizden geleni yapmak durumundayız. Her zaman yanınızdayız" ifadelerini kullandı.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.