İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Altınyayla'yı birlikte yöneteceğiz

MHP Altınyayla Belediye Başkan adayı Nazım Şubası, Altınyayla’yı Altınyaylalılarla birlikte yönetmeye talip olduklarını söyledi.

MHP Altınyayla Belediye Başkan adayı Nazım Şubası, Altınyayla'yı Altınyaylalılarla birlikte yönetmeye talip olduklarını söyledi.


Milliyetçi Hareket Partisi Sivas İl Başkanlığı tarafından, Altınyayla Belediye Başkan adaylığı onaylanan Nazım Subaşı seçim çalışmalarına başladı. Altınyayla'yı Altınyaylalılarla birlikte yönetmeye talip olduğunu belirten Subaşı, “ Doğma büyüme Altınyaylalıyım. İlçemin tüm sokaklarında ayak izlerim vardır. Sorunlarını da biliyorum çözümlerini de biliyorum. Sorunlarının çözüm mekanizması siyaset kurumudur. Altınyayla halkına olan sorumluluğum gereği sorunları çözmek için Altınyayla belediye başkanlığına adaylığımı koydum. Seçmenlerimiz Altınyayla'nın anahtarını bana teslim ederse, ben de görev süresince bu emanete en iyi şekilde sahip çıkacağım. Altınyayla'yı kalkındırarak, en güzel noktalara gelmesini sağlayacağım. Altınyayla'yı Altınyaylalılarla birlikte yöneteceğim.”dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.