İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

SETCARD Gıda ve Ekmek Yardımı Projeleri İçin Teknoloji Desteği Sağlıyor!

Sivas Büyükşehir Belediyesi ile sosyal sorumluluk projesinde yer alan SETCARD, bu konuda verdiği hizmetle birlikte belediyenin teşekkür belgesini kazandı.

Türkiye'de gerek ihtiyacı olanlara gerekse de personele yemek hakkını elektronik ödeme sistemi ile organize hale getiren SET kurumsal hizmetler A.Ş yaptığı çalışmalarla birlikte hak ettiği değeri ve övgüyü görmeye başladı. En son olarak

Özellikle yardıma ihtiyaç duyan insanlar için ekmek ve yemek projelerinde bu gelişmiş yöntem kullanılıyor ve sonuçları gerçekten memnuniyet verici. Sivas Büyükşehir Belediyesi Hayat Ağacı Derneği bu projede aktif bir rol alıyor ve aktif rol alan bir diğer unsur ise SETCARD olarak dikkat çekiyor.

Artık Bundan sonraki süreçte dağıtılan yardımların çok daha bilinçli bir düzeyde takip edilebilmesi mümkün hale geldi. Devreye giren kartlı sistem sayesinde artık fiş alma zorunluluğu tamamen ortadan kalkıyor. Gıda ve yemek ihtiyaçlarını daha sağlıklı bir zeminde belirlemek ve takip etmek SETCARD çalışmaları ile birlikte çok daha kolay hale geliyor. Sivas bu konuda yaptığı uygulama ile birlikte pek çok şehir için örnek olacak bir adım atmış durumda. Vatandaşlara yöneltilen sorulara alınan cevaplar oldukça olumlu görünüyor. Bundan sonraki süreçte daha kolay şartlarda yardım alacak olan vatandaşların ise bu gelişim karşısında memnuniyetini görmek kesinlikle zor değil.

Hem bu sayede yardımın kendi doğasına uygun gizlilik koşulları, vatandaşlar için iyi bir fırsat olarak görülüyor. Kart içerisinde gerekli bilgiler olduğu gibi aile fert sayısı kadar yapılan yükleme sonucunda bir ailenin gıda ve yemek ihtiyacı en uygun şartlarda karşılayabiliyor.

Bugüne kadar atmış olduğu adımlarla birlikte Hayat Ağacı Derneği yaptığı iyimser ve iyi niyetli çalışmalara teknolojiyi dâhil etti ve SETCARD Bu projenin teknoloji sorumluluğu olarak çalışmalarda önemli bir yer tutuyor. Son derece başarılı ve düzenli bir çalışma ortaya çıktığı gibi Sivas Büyükşehir Belediye Başkanlığı SET Kurumsal Hizmetler AŞ. İçin bir teşekkür belgesi hazırladı ve takdim etti.

Artık bu sistemin yürürlüğe girmesi ile birlikte herkesin elinde bulunan kart insanlara kontrollü yardım imkânı sağlıyor. Şehrin farklı yerlerinde bulunan ekmek büfeleri kendi işlevselliğinin yanı sıra ihtiyaç sahiplerine bu yolla birlikte daha kolay yardımcı olabiliyor. Vatandaşlar ise daha önceden kartına tanımlanmış olan ekmek sayısını istediğin zaman tedarik edebiliyor ve mobil Set Kart POS makinesi bu konuda sistemi sorunsuz çalışması için herkese yardımcı oluyor.

SETCARD mobil uygulaması için:
Kaynak : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.setcard.nerede&hl=tr

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.