İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Sivas Devlet Tiyatrosu'nda oyun saatlerinde düzenleme

Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT), covid-19 tedbirleri kapsamında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması öncesi oyun saatlerinde düzenleme yaptı.


Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nün yeni Covid-19 tedbirleri kapsamında aldığı karar doğrultusunda, 21 Kasım cumartesi gününden itibaren cumartesi günleri perdelerini saat 19.30 yerine saat 15.00'de açacak. Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT), bu kapsamda daha önce 21 Kasım Cumartesi günü saat 19.30'da sahnelenecek olan yönetmenliğini SDT Müdürü ve Bölge Sanat Yönetmeni Volkan Ateş Gündüz'ün üstlendiği, William Shakespeare'in "Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası" isimli oyun 21 Kasım Cumartesi günü saat 15.00'de seyircisiyle buluşacağını duyurdu. "Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası” adlı oyunun saat 19.30'daki temsili için alınan biletler, oyunun saat 15.00'teki temsili için geçerli sayılacak.


Geçen tiyatro sezonunda, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri art arda perde açan SDT, 2020-2021 tiyatro sezonunda Covid-19 tedbirleri çerçevesinde, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri sanatseverlere buluşuyor.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.