İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Uyan 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı.


Tekirdağ Marmaraereğlisi İlçe Devlet Hastanesini ziyaret ederek Hastane Başhekimi Dr. Berat Özdemir'in, doktorların ve tüm sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlayan Başkan Uyan, sağlık personeline hediyelerini takdim etti.


Sağlıklı yaşamın kaynağının daha yeşil ve temiz bir doğa olduğunu her zaman vurgulayan Başkan Uyan, daha sonra Başhekim Dr. Berat Özdemir ile birlikte hastane bahçesine 14 Mart Tıp Bayramı anısına fidan dikti."Sağlıkçılarımız hizmette sınır tanımıyor"


Sağlık çalışanlarının hayatın her anında ve her şarta herkesin yanında olduğunu dile getiren Başkan Uyan, "Bir toplumun gelişmesi, ilerlemesi sağlıklı yaşam sürmeleri ile mümkündür. Halkımızın daha sağlıklı bir hayat yaşaması toplumsal refahın da artmasını beraberinde getirir. Bu konuda da başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına önemli görevler düşmektedir. İnsanlığa hizmette sınır tanımayan kar kış, dağ bayır, gece gündüz demeden yeri gelip kendi sağlığını hiçe sayarak hizmet veren sağlık personelimizin bizlerdeki emeğini hafife alamayız. Bugün ülkemizin geldiği noktada tıp alanında önemli mesafeler katederek büyük başarıların altına imzamızı atmışızdır. Bu duygu ve düşüncelerle doktorlarımızın ve sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyor, doktorlarımıza, hemşirelerimize, ebelerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum" diye konuştu.


Ayrıca, Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerince ilçedeki Aile Sağlığı Merkezleri ve bölgedeki diğer hastanelerde çalışan yaklaşık 250 sağlık personeline Başkan Uyan'ın 14 Mart Tıp Bayramı kutlama mesajı iletilerek hediye takdim edildi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.