İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

ÇORLU MYO`DE KİŞİSEL MARKA OLMA VE PAZARLAMA SANATI SEMİNERİ

Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Çorlu Meslek Yüksek Okulu (Çorlu MYO) Genç Girişimciler Topluluğu tarafından Özel Oytun Türkoğlu`nun konuşmacı olarak…

Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Çorlu Meslek Yüksek Okulu (Çorlu MYO) Genç Girişimciler Topluluğu tarafından Özel Oytun Türkoğlu`nun konuşmacı olarak yer aldığı Kişisel Marka Olma ve Pazarlama Sanatı konulu seminer gerçekleştirildi.
Çorlu Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonu`nda düzenlenen seminere okulun öğrencileri büyük ilgi gösterdi. Salonunun tamamına yakınının dolduğu salonda konuşan Özel Oytun Türkoğlu, ``˜Sat Kendini` başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.
Sat kendini kelimesinin sevilen bir kelime olmadığını belirten Türkoğlu: ``Bir arkadaşınıza randevu veriyorsunuz, randevusuna gelmeyince sattın beni diyorsunuz. Arkadaşlarınızla bir organizasyon planlıyorsunuz içlerinden biri gelmeyince sattın beni, sattın bizi diyorsunuz. Bu nedenle sat kendini de ilk başta kötü anlaşılabilir. Satmak kelimesi ilk anlamıyla kulağa kötü gelebilir ancak iş hayatında herkesin yeteneklerini satması gerekir`` dedi.
Seminerde kişisel marka olma konusuna da değinen Özel Oytun Türkoğlu, üniversiteden iş hayatına, marka olma yolunda sosyal medya ve ilişki yönetimine, marka olmanın ne demek olduğundan marka olmanın faydalarına kadar pek çok konuda katılım gösteren öğrencilere bilgiler aktardı. Türkoğlu: ``Seminere katılım göstermeniz ve burada bulunmanız benim için son derece önemli. Buradan öğreneceğiniz birkaç yeni bilgi bile hem sizlerin çok işine yarayacak hem de beni mutlu edecek`` diye konuştu.
Özel Oytun Türkoğlu, Çorlu Meslek Yüksek Okulu`ndaki seminerin ardından Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu`nda da benzer bir konferans gerçekleştirdi.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.