İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Tacizciye gece operasyonu

Yalova’da sosyal paylaşım sitesi üzerinden gönderdiği cinsel içerikli videolarla bir çocuğu taciz eden şahıs tutuklandı.

Yalova'da sosyal paylaşım sitesi üzerinden gönderdiği cinsel içerikli videolarla bir çocuğu taciz eden şahıs tutuklandı.


Yalova'da yaşayan 9 yaşındaki erkek çocuk kendine ait sosyal paylaşım sitesi üzerinden arkadaşlık kurduğu şahıs tarafından taciz edildi. Edinilen bilgiye göre, önce küçük çocuğa arkadaşlık isteği gönderen T.Ö. (46) adlı şahıs, isteğin kabul edilmesiyle küçük çocukla sohbete başladı. Bir süre sonra çocuğu sözlü olarak taciz etmeye başlayan T.Ö., ardından da kendisine ait cinsel içerikli videoları çocuğa attı. Küçük çocuk durumu annesi S.Ö.'ye bildirdi. Anne S.Ö. de şahsa sosyal paylaşım sitesinden ulaşıp hakkında suç duyurusunda bulunacağını dile getirdi. Ancak T.Ö. bu sefer de cinsel içerikli görüntüleri S.Ö.'ye de gönderdi. Baba Ö.Ö. konuyu mahkemeye taşıdı. Bunun üzerine harekete geçen Yalova polisi, şahsın adresini tespit eti ve Çınarcık ilçesindeki evine gece saatlerinde operasyon düzenledi. Evli ve 2 erkek çocuk babası olduğu tespit edilen T.Ö. gözaltına alındı. Şahıs mahkemeye sevk edilerek tutuklandı. T.Ö.'nün daha evvel de aynı suçtan sabıkasının bulunduğu iddia edildi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.