İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Devrek standına Emitt fuarında ziyaretçi akını

Devrek Belediyesi, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan EMITT Fuarı’nda Devrek’in tanıtımını yapıyor.

Devrek Belediyesi, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan EMITT Fuarı'nda Devrek'in tanıtımını yapıyor.


Bu yıl 22.si düzenlenen ve 80'in üzerinde ülke, 5 bin firma ve markayı bir araya getiren EMİTT Fuarı Devrek Belediyesi her yıl katılıyor. Cevizli kömeç, beyaz baklava, köy ekmeği gibi yöresel tatların ziyaretçilere ikram edildiği Devrek standında, Devrek Belediyesi tarafından bastırılan tarihi ve doğal güzellikler hakkında bilgiler içeren broşürler de dağıtılıyor. 80'in üzerinde ülke, 5 bin firma ve markayı bir araya getiren EMİTT Fuarına Devrek Belediyesi her yıl katılıyor. Bugün itibariyle başlayan ve 28 Ocak 2018 tarihine kadar İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde açık kalacak Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) Devrek standı ziyaretçi akınına uğruyor.


“Kurtulmuş'tan standa ziyaret”


Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş Devrek Standını ziyaret etti. Devrek Bastonu hakkında bilgiler alan Kültür ve Turizm Bakanımız Numan Kurtulmuş'a Belediye Başkanımız Mustafa Semerci tarafından dünyaca ünlü Devrek Bastonu takdim edildi.


"Bülent Korkmaz Devrek standını gezdi"


Türk futbolunun efsane isimlerinden ve Galatasaray'ın unutulmaz kaptanlarından Bülent Korkmaz ile Mustafa Sarp da, EMITT Fuarı'nda yer alan Devrek standını ziyaret etti. Belediye Başkanımız Mustafa Semerci'yle sohbet eden Korkmaz, Devrek'in dünyaca ünlü simgesi Devrek Bastonu hakkında bilgi alarak baston yapımını inceledi. Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, EMİTT Fuarı'nda Devrek standını ziyaret eden misafirlerle yakından ilgilendi. Ziyaretçilere yöresel tatlardan ikram eden Başkan Semerci ilçe ve Devrek Bastonu hakkında bilgiler verdi.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.