İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

EMİTT Fuarında yerli ve yabancı konuklar Ereğli'ye ilgi gösterdi

22.

Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, ikinci gününde de yoğun katılım ile devam ediyor. Katılımcılarını 3.salonda Ereğli Pidesi ikramı ile karşılayan Kdz. Ereğli Belediyesi standı, ilk gün olduğu gibi bugünde yerli ve yabancı konukların ziyaretçi akınına uğradı.


EMİTT -Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarının ikinci gününde de, 60 bin metrekarelik 10 ayrı salonda 85 ülkeden konuklarını ağırlarken, fuarın 1065 katılımcısından biri olan Kdz. Ereğli Belediyesi'nin 3.salonda bulunan standı da, ilk gün olduğu gibi ikinci günde yoğun ilgi gördü.


Kdz. Ereğli Belediyesi standını gün içinde ziyaret eden konuklar arasında, Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İşbirliği Fuarı ( BAKAF ) heyeti olarak geçtiğimiz günlerde Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'ı ,Lübnan Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Dr.Albert Chamoun ile birlikte ziyaret eden IMC Turizm Kurucusu Dr.Mohamad Qawasmi, ünlü türkücü Latif Doğan, Mersin Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, Kdz.Ereğli Belediye Meclis Üyesi Cumhur Nalcı'da vardı.


Herkül ve Çilek Kız heykellerinin canlı performansının ilgi ile izlendiği standı ziyaret eden konuklar, Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak, Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili Ersin Kaya ve Özel Kalem Müdürü İbrahim Dönmez tarafından ağırlandı.


Bulak ve Kaya komşu stant olan Kemer Belediyesi standını ziyaret ederek bir süre Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile bir süre görüştü.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.