İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Yazgı'dan kurban bayramı öncesi işçilere ikramiye jesti

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, yaklaşan Kurban bayramı öncesi ikramiye vererek, belediye işçilerine çifte sevinç yaşattı.


Başkan Haluk Şahin Yazgı'nın talimatı ile belediyede çalışan 169 işçiye kurban bayramı öncesi 140 bin 932, 71 TL ikramiye verildi. Çalışanın hakkını her zaman kuruşuna kadar verildiğini ifade eden Başkan Haluk Şahin Yazgı, “Belediyemizde çalışan 169 işçiye toplam 140 bin 932, 71 TL İkramiye verdik. Bizim için önemli olan beraber çalıştığımız iş arkadaşlarımızla, yol arkadaşlarımızla uyumlu bir şekilde çalışmak. Tabi burada en önemli konulardan biri de çalışanların ücretlerinin zamanında ve tam olarak ödenmesi. Göreve geldiğimizden beri Elhamdülillah bu konuda hiçbir sıkıntımız olmadı. Bundan sonrada olmayacak inşallah. Dolayısıyla işçilerimizin 2017 yılı üçüncü dilim ikramiyelerini erken ödedik. Bayram öncesi aldıkları ikramiyelerle hiç değilse bayrama rahat bir şekilde girerler. Bu vesileyle tüm işçilerimizin bayramını kutluyorum. Allah utandırmasın” dedi.


Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı'nın bayram öncesi ikramiye vermesi, işçiler tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. İşçiler, “İkramiyelerimizi veren Belediye Başkanımız Sayın Haluk Şahin Yazgı'ya teşekkür ediyoruz” dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.