İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Tuna, Alo 153 Mavi Masa'yı ziyaret etti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, 7/24 Ankaralıların talep, öneri ve isteklerini değerlendiren Alo 153 Mavi Masa personelini ziyaret etti.


Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Ankaralıların talep ve sorunlarını çözmek üzere 2003 yılında kurulan Alo 153 Mavi Masa'yı gece saatlerinde ziyaret eden Başkan Tuna, birimde çalışan personelle sohbet edip, çalışan elemanlara teşekkür etti. Ziyarette Başkan Tuna personele, “Sizin de, sizlere gelen öneri ve isteklerin de bizim için önemli bir yeri bulunuyor. Size gelen talepleri, kendi ailenizden geliyormuş gibi değerlendirin. Kendinizi her zaman telefonda konuştuğunuz kişilerin yerine koyun, empati yapın. Talep, öneri ve isteklerini bu şekilde dinleyin” dedi.


Başkan Tuna, personelle çektirdiği fotoğrafı da Twitter hesabından, "Gece saatlerinde Ankara'da yaşayan vatandaşlarımızın talep, öneri ve isteklerini hassasiyetle değerlendiren Alo 153 Mavi Masa ekibimizle istişarelerde bulunduk. 24 saat çalışan değerli personelimize teşekkür ediyorum. Her görüş ve öneriniz bizim için çok değerlidir" mesajıyla paylaştı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.