Sanayi Bakanlığı’da devir teslim töreni

Cumhurbaşkanlığı Hükümeti Sisteminin ilk Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank gerçekleştirilen devir teslim töreniyle birlikte yeni görevine resmen başladı.


10 Temmuz 2018 17:23


Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk kabinesi devir teslim törenlerinin ardından yeni görevlerine başlıyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’den görevi devraldı. Törende konuşma yapan eski Bakan Özlü, "Görevde bulunduğum süre boyunca bu koltuğun milletimize ve devletimize hizmet etmek için emanet edildiğini hiç unutmadım. Bu anlamda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı olarak devletimize ve milletimize alanımızla ilgili en iyi hizmeti vermek için çalıştık" ifadelerini kullandı.


Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ise, "Yapacak çok işimiz var. Çok yoğun bir gündemimiz olacak. Cumhurbaşkanımızın vizyonunu hayata geçirmek için Bismillah diyerek çalışmalara başlayacağız. Rabbim milletimize karşı bizleri mahcup etmesin" şeklinde konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ANKARA HAVA DURUMU
30
°
C
Az Bulutlu
 • Pazar
  Az Bulutlu
  30°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  35°C
 • Salı
  Parçalı Bulutlu
  35°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  31°C
Reklamı Geç