İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Belediye Başkanı Faruk Köksoy, çalışmaları yerinde inceledi

Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Başkanlık konutundan başlayarak Kongre Caddesi, Halitpaşa Caddesi ve Tarihi Köprü’de incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Başkanlık konutundan başlayarak Kongre Caddesi, Halitpaşa Caddesi ve Tarihi Köprü'de incelemelerde bulundu.


Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Dede ve Birim müdürleri ile birlikte, kentin çeşitli cadde ve sokaklarını yürüyerek, çalışmaları yerinde tespit eden Belediye Başkanı Faruk Köksoy, son olarak Kongre Caddesini gezdi.


Cadde boyunca yürüyerek gördüğü aksaklıkları tespit eden ve çözümü noktasında birim müdürlerine talimatlar veren Başkan Köksoy, cadde üzerinde ki sıcak asfalt ve diğer çalışmaları de yerinde inceledi.


Kongre Caddesi'nde ki incelemelerinin ardından Halitpaşa Caddesi'ne geçen Başkan Köksoy, cadde de sıcak asfalt öncesi yapılan alt dolgu çalışmalarını denetledi, yol güzergâhında ki Abdullah Gül Parkı'nı da gezerek, park içerisinde tahrip edilmesi sebebiyle yeniden yapılan kamelya ve masaların montaj çalışmalarını izledi.


Başkan Köksoy, Kura Nehri üzerinde bulunan ve Belediye tarafından yeniden restore edilerek yaya geçişine açılan Tarihi Demir Köprü de de incelemelerde bulundu.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.