Artvin’de Üç Ayda 500 Ton Asfalt Döküldü

Artvin’de yaz mevsimi boyunca Artvin Belediyesi tarafından Yeni Mahalle, Dere Mahallesi, Çamlık Mahallesi başta olmak üzere tüm mahalle ana yolları ve ara yollarında asfaltlama çalışması yapıldı.

Artvin’de Üç Ayda 500 Ton Asfalt Döküldü

11 Ekim 2017 12:39


Artvin Belediyesi 2017 yılının bahar ve yaz mevsimini yoğun çalışma temposu içerisinde geçirerek yeni bağlantı yolları ile birlikte stabilize ve onarımlarda yaklaşık 500 ton asfalt harcadığını bildirdi.


Kaliteli ulaşım herkesin hakkı diyen Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Belediyesi olarak önceliğin ulaşım hizmetleri olduğunu söyledi. Bu kapsamda Artvin’de ulaşımı rahatlatmak adına birçok yeni projeyi hayata geçirerek vatandaşların konforlu ve kaliteli ulaşım sağladıklarını ifade eden Kocatepe ”Turizm kenti Artvin’deki en büyük problemimiz olan ulaşım sıkıntısını aşmaya devam ediyoruz. Asfaltı olmayan mahallelerimize, sokaklarımıza sıcak asfalt dökerek halkın hizmetine sunuyoruz. Dr. Kadir Topbaş Bulvarımızı tamamlayarak hizmete açılması ile şehri yeni bir girişe kavuşturduk. Bu bulvarımız sayesinde şehrin trafiği rahat bir nefes aldı. İsmet Acar Bulvarı’nın genişletilmesi ile de şehrin trafiğine büyük bir hizmet yapmış olduk. Artık Artvin’e giriş çıkışlar trafik açısından daha rahat hale getirildi. Hizmetlerimiz sadece bununla sınırlı kalmayacak. Artvin halkının daha kaliteli bir yaşam sürmesi için biz belediye olarak üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.


Asfaltlama çalışmaları kapsamında Çamlık mahallesi Atmaca mevkiinin yaklaşık 1,5 kilometrelik stabilize yolu sıcak asfaltla kaplanarak vatandaşların hizmetine sunuldu.


Atmaca mevkiinde yaşayan vatandaşlar yıllar sonra yollarının asfalt olmasından dolayı Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye teşekkür ederek yazın toz topraktan kurtulduklarını bu sayede bahçelerinde daha iyi ürünler yetiştirebileceklerini dile getirdiler.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ARTVİN HAVA DURUMU
15
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  15°C
 • Cumartesi
  Az Bulutlu
  14°C
 • Pazar
  Yağmurlu
  14°C
 • Pazartesi
  Yağmurlu
  7°C
Reklamı Geç