İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kuşadası Belediyesi'nden Kervansaray'da Atatürk anması

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anma etkileri kapsamında Kervansaray’da Atatürk’ün yaşamının değişik dönemlerine ait görüntülerin yer aldığı bir fotoğraf ve video sunumu yapıldı.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü anma etkileri kapsamında Kervansaray'da Atatürk'ün yaşamının değişik dönemlerine ait görüntülerin yer aldığı bir fotoğraf ve video sunumu yapıldı.


Sunumun ardından Oğuz Karlı şefliğindeki Kuşadası Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu tarafından Atatürk'ün sevdiği şarkıların seslendirildiği bir konser verildi.


Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen sunum ve konsere çok sayıda vatandaşla beraber Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ile eşi Nil Kayalı, Kuşadası Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Şahin, Kuşadası İlçe Emniyet Müdürü Özgür Batçıoğlu, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Tufan Asrav, Kuşadası Liman Başkanı Yaşar Karabacak ve Kuşadası Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği Başkanı Erdal Sezginer katıldı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.