MHP’den aşure hayrı

Balıkesir Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) teşkilatı tarafından Muharrem ayı nedeniyle tarihi Alacamescit camisinde aşure hayrı düzenledi.

MHP’den aşure hayrı

05 Ekim 2017 16:04


MHP tarafından Muharrem ayı dolayısıyla aşure hayrı düzenlendi. MHP Balıkesir İl Başkanlığınca düzenlenen aşure hayrında bir konuşma yapan MHP İl Başkanı Suat Par, " Her yıl olduğu gibi Milliyetçi Hareket Partisi bu yılda Hicri yılının başlangıcı olan Muharrem ayının 10 gününe denk gelen aşure gününü kutlamak üzere bugün Alacamescit’te halkımıza aşure dağıtımı gerçekleştireceğiz. Cenabı Allah hayrımızı kabul etsin. Türk İslam dünyasına da birlik, beraberlik ve barış getirmesi dileğimizle aşure günümüzü kutluyoruz” şeklinde konuştu.


Alacamescit camisinde yapılan aşure hayrına, MHP Karesi İlçe Başkanı Osman Tümer, Altıeylül İlçe Başkanı Orhan Dereli, TÜRKAV Başkanı Adnan Tatoğlu, Ülkü Ocakları Başkanı Kürşat Can Ateş, Türk Kamu-Sen İl Başkanı Yılmaz Kuran, Türk Büro-Sen Başkanı Sıtkı Alkan, Üniversite Öğrenci Konseyi üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BALIKESİR HAVA DURUMU
14
°
C
Yağmurlu
 • Çarşamba
  Yağmurlu
  14°C
 • Perşembe
  Yağmurlu
  14°C
 • Cuma
  Hafis Sağnak Yağışlı
  14°C
 • Cumartesi
  Yağmurlu
  16°C
Reklamı Geç