Bayburt Belediyesi’nden iş ve meslek danışmanlığı semineri

Bayburt Belediyesi Aile Yaşam Merkezi’nde İş ve Meslek Danışmanlığı Semineri gerçekleştirildiBayburt Belediyesi ile İŞKUR (Çalışma ve İş Kurumu) Bayburt İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa organize ettiği seminere İş ve Meslek Danışmanı Hakan Özdemir, konuşmacı olarak katıldı.

Bayburt Belediyesi’nden iş ve meslek danışmanlığı semineri

24 Ağustos 2017 12:15

Bayburt Belediyesi Aile Yaşam Merkezi’nde İş ve Meslek Danışmanlığı Semineri gerçekleştirildi


Bayburt Belediyesi ile İŞKUR (Çalışma ve İş Kurumu) Bayburt İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa organize ettiği seminere İş ve Meslek Danışmanı Hakan Özdemir, konuşmacı olarak katıldı.


İş ve meslek danışmanlığı hizmetleri, yarım çalışma ödeneği, mesleki eğitim kursları, işbaşı eğitim programı, toplum yararına programlar, büyükanne ödeneği, girişimcilik ve işsizlik ödeneği gibi konular hakkında bilgilerin verildiği seminere bayanlar oldukça yoğun ilgi gösterdi.


İş arama becerisi, mülakat teknikleri, özgeçmiş hazırlama, aktif iş aramada neler yapılması gerektiği ve bir iş yeri ile iş görüşülmesinde nelere dikkat edilmesi konularında da bayanları bilgilendiren İş ve Meslek Danışmanı Özdemir, seminerin sonunda katılımcıların sorularını cevapladı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

BAYBURT HAVA DURUMU
26
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  26°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  30°C
 • Salı
  Parçalı Bulutlu
  30°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  32°C
Reklamı Geç