İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Her maçta sahaya giren köpek maçın durmasına sebep oluyor

Bilecik Edebali Stadı’nda oynanan futbol müsabakalarında hemen hemen her maçta sahaya giren köpek, maçın bir süre duraklamasına neden oluyor.

Bilecik Edebali Stadı'nda oynanan futbol müsabakalarında hemen hemen her maçta sahaya giren köpek, maçın bir süre duraklamasına neden oluyor.


Bilecik 1. Amatör Lig'in bazı futbol maçları, güvenlik nedeniyle depreme uygun olmayan Bilecik Edebali Stadı'nda oynanırken, bu müsabakaların hemen hemen her haftasında saha giren köpekler maçın duraklamasına neden oluyor. Son yaşanan olay, Bilecik Edebali Stadında oynanan Bilecik 1. Amatör Lig 14'üncü haftasında 1299 Bilecik Kulübü ile 1308 Osmaneli Belediyespor arasında müsabakada meydana geldi. Maçın 35'inci dakikasında saha bir köpek girerken, 1308 Osmaneli Belediyespor kalecisi Mete Aktemur köpeği sahanın dışına çıkarmak istedi. Bir süre dışarı çıkmayan köpek, saha sonra hakem triosunun giriş kapısından dışarı çıktı. Ligin ilk yarısında Bilecikspor-Gökpınar maçında da aynı olay meydana gelirken, Bilecikspor'un başka bir maçında da çalışanlar köpeği dışarı çıkaramaması sonucu Bileciksporlu Okan Ünver köpeği kucaklayarak tel örgülerin dışına bırakmıştı.


Yaşanan bu olay taraftarlar arasında köpeğin 'Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün kadrolu çalışanı gibi her maça geliyor' esprilere neden oldu.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.